Среда, 18.07.2018, 12:42

ГлавнаяРегистрацияВход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
 
Форма входа

 
Поделитесь новостью с друзьями.
 
 Толковый словарь


Голографічне зображення
Особливий фотографічний метод, при якому за допомогою лазера реєструються, а потім відновлюються зображення тривимірних об'єктів, вкрай схожі на реальні. Такий фотографічний запис називається голограмою. При освітленні лазером голограма формує зображення, яке є точною копією початкового тривимірного об'єкту і виявляє усі властивості таких об'єктів, наприклад зміну перспективи при переміщенні спостерігача.
Заглиблений напис
Фото гурта монет України - гладкий із заглибленим написом
Секторальне рифлення
Фото гурта монет України - секторальне рифлення
Тамподрук

Тамподрук – це спосіб нанесення фірмового логотипу з печатної форми (кліше) на поверхню, що задруковується, за допомогою тампону. При виробництві корпоративних сувенірів  з нанесенням логотипу часто використовують метод тамподруку. Тамподрук дозволяє наносити зображення практично на будь-який вид поверхні ( в тому числі на гладкі, рельєфні поверхні та такі, що погано вбирають фарбу) – пластик, шкло, дерево, метал. Зазвичай, методом тамподруку здійснюється нанесення зображення на ручки, запальнички,  брелоки, годинники, калькулятори, попільнички, вироби з пластику, поліетилену, шкіри, на одноразовий посуд, парфумерні упаковки, і канцелярські товари та багато іншого.
Тамподрук – це глибокий непрямий друк , при якому логотип на продукцію наноситься за допомогою тампону. Можливий друк в один, два і три кольори. Тамподрук – більш економний спосіб друку і на кераміці, але забезпечує меншу, ніж деколь,  механічну міцність при друці на кружках, попільничках, тарілках.
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Поиск
 
Категории раздела
Новые памятные и юбилейные монеты Украины [127]
Банкноты Украины [4]
Разменные монеты Украины [8]
Новинки в нумизматике [12]
 
Статистика


Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0