Вторник, 20.11.2018, 02:28

ГлавнаяРегистрацияВход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
 
Форма входа

 
Поделитесь новостью с друзьями.
 
 Статьи и документы
Главная » Статьи » Монеты Украины

Про реалізацію інвестиційних монет України
Заступник Голови Національного банку України Віра Ричаківська повідомила, що з моменту випуску Національним банком України реалізовано понад 41 тисячу штук інвестиційних монет на суму близько 98 млн. грн.

За три квартали поточного року реалізовано майже 24 тисячі штук на загальну суму понад 45 млн. грн.

"Такі обсяги реалізації свідчать про зацікавленість населення в цій категорії монетної продукції, яка є надійним засобом заощадження коштів та зручним інструментом інвестування", − наголосила Віра Ричаківська та додала, що найбільш вигідним є вкладання коштів в інвестиційні монети на довготривалий термін.

Вона зауважила, що найбільшим попитом в українців користуються срібні інвестиційні монети: "Це пояснюється їх нижчою порівняно із золотими монетами ціною та відповідно більшою доступністю для всіх верств населення".

Крім того, Віра Ричаківська зазначила, що Національний банк України уважно вивчає світовий досвід та бере участь у різноманітних міжнародних виставках та конференціях: "Виставкова діяльність є одним з інструментів, що дає змогу представити та популяризувати на світовому ринку весь спектр української нумізматичної продукції та інвестиційні монети України".

Протягом 2013 року Національний банк України представляв інвестиційні та пам’ятні монети України на трьох міжнародних заходах: з 31 січня до 3 лютого 2013 року − на Всесвітньому ярмарку грошей у м. Берлін (Німеччина); з 13 до 17 серпня 2013 року − на Світовому ярмарку грошей у м. Роземонт (Сполучені Штати Америки); з 26 до 28 вересня 2013 року − на Четвертій міжнародній виставці пам’ятних монет COINS-2013 у м. Москва (Росія).

Віра Ричаківська зауважила, що результати міжнародної виставкової діяльності Національного банку України демонструють зростання інтересу до українських монет у світі.

Вона проінформувала, що у 2013 році Національний банк України уклав угоду з найбільшою в Європі дистриб’юторською фірмою, яка представляє інвестиційні монети України на світовому ринку. Відповідно до зазначеної угоди інвестиційні монети України беруть участь у міжнародній нумізматичній програмі "15 кращих монет світу", яка має на меті щорічне формування колекції із кращих срібних інвестиційних монет різних країн світу.

За цією угодою до кінця 2013 року Національний банк України має поставити до Німеччини 10 000 штук срібних інвестиційних монет. Крім того, представники фірми підтвердили намір продовжити співробітництво з Національним банком України у 2014 році.

"Інтерес іноземних компаній до інвестиційних монет України підтверджує високий рівень нашої продукції та закладає підґрунтя для подальшого розвитку цього важливого напрямку у роботі Національного банку України", − сказала Віра Ричаківська.


Источник: http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=3612937&cat_id=55838
Категория: Монеты Украины | Добавил: Sonat (28.10.2013)
Просмотров: 894 | Теги: тиражі, ціни, інвестиційні монети, реалізація | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
 
Категории раздела
Монеты Украины [8]
Статьи, публикации, документы так или иначе связаны с монетами Украины и их обращением.
Объекты и люди [10]
Статьи о объектах и людях которым посвящены монеты Украины
Документы НБУ [31]
 
» Текущее время
02:28

» Друзья сайта
 • Монеты Украины
 • Монеты СССР
 • Античное золото
 • Сайт о Киеве
 • Инвестиции в недвижимость
 • Жетоны минторга СССР

 • » Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0