Четверг, 20.09.2018, 06:19

ГлавнаяРегистрацияВход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
 
Форма входа

 
Поделитесь новостью с друзьями.
 
 
Главная » 2018 » Август » 14 » Пам’ятна монета - Серце віддаю дітям (До 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).
12:48
Пам’ятна монета - Серце віддаю дітям (До 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

  Третього вересня Національний банк України вводить в обіг двугривневу нейзильберову  монету присвячену видатному українському педагогу, публіцисту, дитячому письменнику, 100-річний ювілей якого включено до памятних дат, що відзначаються на рівні ЮНЕСКО - Василю Олександровичу Сухомлинському. В. Сухомлинський увійшов  в історію української школи як творець "школи радості" - оригінальної системи освіти і виховання дітей, що спирається на ідеї самоцінності й неповторності кожної особистості, вільного її розвитку. Ідеї, запропоновані Василем Сухомлинськи, лягли в основу нової української школи, що впроваджується в Україні.

   На аверсі монети розміщено: угорі - малий Державний Герб України, праворуч від якого напис УКРАЇНА (півколом); рік карбування монети - 2018 (над гербом); уцентрі на дзеркальному тлі - зображено портрет В. О. Сухолинського, праворуч номінал - 2 ГРИВНІ та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України; написи півколом на матовому тлі: ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ (ліворуч), 1918-1970 (під портретом).

   На реверсі монети розміщено серце, у центрі якого напис: ВІДДАЮ ДІТЯМ, навколо серця - стилізовані персонажі з оповідань В. Сухомлинського.

Скульптори: Атаманчук Володимир

Художники: Куц Марина

Просмотров: 232 | Добавил: админ | Теги: До 100-річчя від дня народження В. , Серце віддаю дітям | Рейтинг: 5.0/5
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
 
Категории раздела
Новые памятные и юбилейные монеты Украины [127]
Банкноты Украины [4]
Разменные монеты Украины [8]
Новинки в нумизматике [12]
 
Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0