Четверг, 22.03.2018, 15:52

ГлавнаяРегистрацияВход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
 
Форма входа

 
Поделитесь новостью с друзьями.
 
 
Главная » 2015 » Сентябрь » 23 » Пам'ятні монети - Підгорецький замок
20:19
Пам'ятні монети - Підгорецький замок

   23 вересня НБУ продовзуючи серію0 Пам'ятки архітектури України ввів в обіг пам'ятні монети - Підгорецький замок присвячені історико-архітектурному шедевру ХVІІ століття, одному із найкрасивіших замків України в стилі ренесанс. Підгорецький замок - триповерховий палац із службовими приміщеннями, які утворювали квадратний двір, терасою з балюстрадою і скульптурами, відкритими аркадами-галереями - рідкісне поєднання палацу й оборонної споруди, що за вишуканістю не поступається французькому Версалю. Ця пам`ятка архітектури розташована в селі Підгірці Бродівського району Львівської області.

  Роздрібна ціна монети в территоріальних відділеннях НБУ для своїх и бариг - з нейзильберу  29 гривні, монети зі срібла  595 гривень, на жаль в НБУ після революції корупція стала ще більша і монети пересічному колекціонеру стало не можливо купити, тому що в теруправах монет ніколи в наявності не має.

   На аверсі монети зі срібла розміщено: угорі напис УКРАЇНА, під яким - малий Державний Герб України; унизу номінал -10/ГРИВЕНЬ, у центрі - стилізований бароковий картуш із зображенням плану замку. На монеті з нейзильберу унизу ліворуч розміщено логотип Монетного двору Національного банку України.
  На реверсі монети зі срібла зображено Підгорецький замок, на передньому плані вершників, на дзеркальному тлі розміщено написи - ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК (угорі півколом), XVII cт. (унизу).

  На аверсі монети  з нейзильберу розміщено: угорі напис УКРАЇНА, під яким - малий Державний Герб України; унизу номінал - 5/ГРИВЕНЬ; у центрі - стилізований бароковий картуш із зображенням плану замку. На монеті з нейзильберу унизу ліворуч розміщено логотип Монетного двору Національного банку України.
  На реверсі монети з нейчильберу зображено Підгорецький замок, на передньому плані вершників, на дзеркальному тлі розміщено написи - ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК (угорі півколом), XVII cт. (унизу).
  Художник: Кочубей Микола
  Скульптор: Іваненко Святослав, Атаманчук Володимир

Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 1206 | Добавил: админ | Теги: срібло (Ag 925), Підгорецький замок, Серія: Пам'ятки архітектури України, 23 вересня 2015 | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2018
Поиск
 
Категории раздела
Новые памятные и юбилейные монеты Украины [126]
Банкноты Украины [4]
Разменные монеты Украины [8]
Новинки в нумизматике [12]
 
Друзья сайта
 • Монеты СССР
 • Античное золото
 • Сайт о Киеве
 • Инвестиции в недвижимость
 • Телефонные жетоны
 •  
  Статистика


  Онлайн всего: 3
  Гостей: 3
  Пользователей: 0