Понедельник, 25.03.2019, 01:16

ГлавнаяРегистрацияВход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
 
Форма входа

 
Поделитесь новостью с друзьями.
 
 
Главная » Новые памятные и юбилейные монеты Украины
« 1 2 ... 10 11 12 13 »

  Національний банк України 07 лютого 2014 року вводить в обіг пам'ятну монету номіналом 5 гривень, присвячену 70-річчю визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від фашистських загарбників, здобутого в результаті наступальної Нікопольсько-Криворізької операції військами 3-го і 4-го Українських фронтів 08 лютого 1944 року.

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис НАЦІОНАЛЬНИЙ/БАНК/УКРАЇНИ; у центрі - динамічну композицію із зображенням наступальної операції за участю танкових військ; унизу номінал - П'ЯТЬ ГРИВЕНЬ, під ним рік карбування монети - 2014 та логотип Монетного двору Національного банку України.

  На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено композицію: зірка зі стрічки, у центрі якої напис 70/років, лаврова гілка, а також розміщено написи: ВИЗВОЛЕННЯ НІКОПО ... Читать дальше »

Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 1840 | Добавил: Nadin | Дата: 05.02.2014

  Третьго лютого Національний банк України, продовжуючи серію  "Спорт", уводить в обіг пам’ятні монети  присвячені важливій події у світовому спортивному житті - XXIІ зимовим Олімпійським іграм, що пройдуть з 7 по 23 лютого 2014 року у місті Сочі (Росія) та участі в них національної збірної України. Історія олімпійського руху в Україні розпочалася в 1952 році, коли наші спортсмени в складі збірної команди Радянського Союзу вперше взяли участь у XV Олімпійських іграх у Гельсінкі. З того часу Україна розвиває та зміцнює свої позиції - наші спортсмени завоювали 620 медалей. Олiмпiйський рух в Українi координується Нацiональним олiмпiйським комiтетом України, заснованим 22 грудня 1990 року. Метою його діяльності є забезпечення участі українських спортсменів в Олімпійських ігра ... Читать дальше »

Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 2942 | Добавил: Касир | Дата: 30.01.2014

  З 20 січня 2014 року розпочинається щорічний конкурс "Краща монета року України" (далі – конкурс), перший етап якого триватиме до 24 березня 2014 року.
  Як повідомила заступник Голови Національного банку України Віра Ричаківська, метою конкурсу є визначення професійного рівня учасників як творчого, так і виробничого процесів виготовлення пам’ятних монет, а також стимулювання та заохочення художників і скульпторів до пошуку креативних ідей тощо.
  За її словами, пам’ятні монети, виготовлені в Україні, вирізняються високим рівнем якості та художнього оформлення. Вони неодноразово були відзначені на міжнародних монетних конкурсах і виставках, особливо ті, що брали участь у конкурсі "Краща монета року України".
  Віра Ричаківська розповіла, що конкурс проводиться у два етапи в номінаціях ... Читать дальше »

Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 1429 | Добавил: OKSANA | Дата: 21.01.2014

   Національний банк України продовжуючи серію монет Області України 9 сiчня 2014 року уводить в обіг пам'ятну монету – "75 років Сумскій області". Монета присвячена розвиненому аграрно-промисловому регіону, розташованому в північно-східній частині Лівобережної України. Сумщина - скарбниця природи з безмежними лугами, чистими водами та багатими лісами, край зі славним історичним минулим, козацькими традиціями.
    На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, по колу написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), П`ЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу), праворуч - логотип Монетного двору Національного банку України; у центрі - зображення Спасо-Преображенського собору, Сумської альтанки, шаблі та порохівниці, колосс ... Читать дальше »
Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 1081 | Добавил: OKSANA | Дата: 08.01.2014

   Національний банк України продовжуючи серію монет Області України 9 сiчня 2014 року уводить в обіг пам'ятну монету – "75 років Кіровоградській області". Монета присвячена одному з найбільш насичених мінеральними ресурсами краю, мінерально-сировинний потенціал якого - понад 340 родовищ корисних копалин. Цей аграрно-індустріальний регіон, багатий чорноземними ланами, розташований у межиріччі Дніпра і Південного Бугу, у центрі України.
    На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, по колу написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), П`ЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу), праворуч - логотип Монетного двору Національного банку України; у центрі - зображення Кіровоградського академічного українського музично-д ... Читать дальше »
Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 951 | Добавил: OKSANA | Дата: 08.01.2014

  Національний банк України продовжуючи серію монет Області України 3 сiчня 2014 року уводить в обіг пам'ятну монету – "60 років Черкаській області". Монета присвячена мальовничому козацькому краю, що розкинувся на берегах Дніпра, батьківщині Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка. Цю область, яка має потужний економічний потенціал і відома своїми чорноземами, різнобарвними рушниками, називають `серцем України`.
 
  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, по колу написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), П`ЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу), праворуч - логотип Монетного двору Національного банку України; у центрі - зображення церкви в селі Суботові, альтанки з парку `Софіївка`, кобзи, колосс ... Читать дальше »
Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 2112 | Добавил: незнакомка | Дата: 02.01.2014

  Національний банк України, продовжуючи серію "Стародавні міста України", уводить в обіг 25 грудня 2013 року пам'ятні монети номіналами 10 та 5 гривень, присвячені адміністративному центру Закарпатської області - Ужгороду, мальовничому місту, розташованому на берегах ріки Уж, яке виникло як фортеця та було свідком багатьох історичних подій у Закарпатті.

  У́жгород (угор. Ungvár, словац. Užhorod; У́нґвар — до січня 1919, 9 листопада 1938 — жовтень 1944) — місто на ріці Уж, адміністративний центр Закарпатської області та Ужгородського району. Розташоване за 785 км від Києва, на кордоні зі Словаччиною.

  На аверсі монет розміщено: угорі малий Державний Герб України, напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК ... Читать дальше »

Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 1298 | Добавил: OKSANA | Дата: 23.12.2013

  20 грудня 2013 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету зі срібла присвячену 900-річчю створення першого варіанта літопису `Повість минулих літ` - найвидатнішої пам`ятки літописання Київської Русі. Ця створена на початку ХІІ ст. унікальна пам`ятка давньоруського літописання містить відомості про походження та розселення східних слов`ян, утворення Київської держави, її перших князів, висвітлює зміни династій, політичні та воєнні події і є скарбницею документів, переказів, легенд тощо.
    На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ на тлі стилізованої дерев`яної забудови давньоруського міста; у центрі - Хорива, Щека, Кия та сестру їх Либідь, які, за переказами, заснували Київ; унизу номінал монети - ... Читать дальше »
Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 1533 | Добавил: OKSANA | Дата: 19.12.2013

  2014 рік для нумізматів  які колекціонують пам’ятні монети України буде неменш насиченим ніж 2013 рік.
Перше що більше всього не порадувало так це те що як і цього року багато монет вийде малим тиражем (15000 штук). Як показала практика це переносить таку монету автоматично в дорогу. Якщо коротко то рік 2014 буде роком діллерів які будуть диктувати ціну на монети і тим самим відібють бажання в багатьох старих колекціонерів збирати монети України. Чим керується НБУ не відомо; але з усього видно, що явно не проблемами рядових колекціонерів.

  Нище наведено список монет які будуть уведені в обіг в першому кварталі 2014 року, а з попереднім планом на весь 2014 рік можна ознайомитись ось тут.


... Читать дальше »

Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 9567 | Добавил: OKSANA | Дата: 18.12.2013

  Національний банк України, продовжуючи серію "Морська історія України", уводить в обіг 18 грудня 2013 року пам'ятні монети "Лінійний корабель "Слава Катерини"" номіналами 10 та 5 гривень, присвячені 230-річчю спуску на воду зі стапелів Херсонської адміралтейської верфі флагмана Чорноморського флоту - 66-гарматного лінійного корабля `Слава Катерини`.
 
У 1778 році в гирлі Дніпра заклали новий порт Херсон із стапелями для будування кораблів та фрегатів. Херсонський первісток, 60-гарматний лінійний корабель «Свята Катерина», через тривалі термінів будівництва був розібраний прямо на стапелі. Зате 66-гарматна «Слава Катерини» стала першим вітрильним лінійним кораблем Чорноморського флоту, як ... Читать дальше »
Категория: Новые памятные и юбилейные монеты Украины | Просмотров: 2152 | Добавил: незнакомка | Дата: 14.12.2013

Copyright MyCorp © 2019
Поиск
 
Категории раздела
Новые памятные и юбилейные монеты Украины [129]
Банкноты Украины [4]
Разменные монеты Украины [8]
Новинки в нумизматике [12]
 
» Календарь
«  Март 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

» Текущее время
01:16

» Друзья сайта
 • Монеты Украины
 • Монеты СССР
 • Античное золото
 • Сайт о Киеве
 • Инвестиции в недвижимость
 • Жетоны минторга СССР

 • » Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0